Copyright 2018 - Najlepiej zorganizowana impreza pod słońcem

Pomysł

Pomysł na event

Tworzymy wydarzenie od początku do końca wnikliwie analizując zapotrzebowanie klienta

Burza mózgów

Burza mózgów

Każdy pomysł bierzemy pod uwagę, ale wybieramy tylko najlepszy dla naszego klienta

Realizacja

Realizacja

Dzięki pasji z jaką pracuje nasz zespół zawsze osiągamy zamierzony cel

Grupa taneczna Dancing models umili Państwu czas i zachwyci państwa swoim układem choreograficznym...

Informacje ogólne

Szanowni Państwo !
Mam zaszczyt zaprosić Państwa do współpracy z moją agencją Dancing Models.
Mimo iż działamy na rynku od niedawna, to dzięki osobom, które współtworzą Dancing Models mamy już bardzo duże doświadczenie, gdyż każda z osób, z którą współpracujemy ma na swoim koncie spory dorobek i wiele sukcesów. Dzięki doświadczeniu naszych tancerzy i tancerek, jak również modeli i modelek - wiemy jakie błędy popełniała nasza konkurencja i staramy się ich uniknąć.
Nasza praca to nasza pasja, a Państwa sukces jest naszym sukcesem, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem, starając się sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagającego Klienta.
Nasza agencja to grupa kreatywnych osób z profesjonalnym podejściem do swojej pracy.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno TANCERZY i TANCERKI jak również ZESPOŁY oraz DJi.


• TANCERKI I TANCERZE SEXY DANCE
Tancerki i Tancerze Erotyczni Dancing Models uatrakcyjnią każdą imprezę, jednocześnie nie przekraczając granic dobrego smaku. Nasi Tancerze to nie typowi striptiserzy, a ekskluzywni gentlemani przedstawiający bezprecedensowe show na najwyższym poziomie.
Natomiast nasze cudowne Tancerki rozpalą wyobraźnię Panów do granic możliwości, ale......... UWAGA !!!! NASZE TANCERKI ROZPALAJĄ ALE NIE GASZĄ !!!!!
Przedstawiamy show, które zachwyca Panie, ale nie pozostawia Panów zdegustowanymi i odwrotnie! Zachwycimy Panów, ale ich Partnerki nie będą się czuły urażone !
• TANCERKI I TANCERZE KLUBOWYCH
Tancerki i Tancerze Klubowi uświetnią swoim występem każdą imprezę, rozkręcą niezapomnianą zabawę i będą niewątpliwą atrakcją Państwa imprezy. Oferujemy również wykonanie indywidualnego show tanecznego, przygotowanego specjalnie pod tematykę Państwa imprezy. Nasze Tancerki to sympatyczne, uśmiechnięte, pełne energii i uroku osobistego dziewczyny, które swoją prezencją, klasą i umiejętnością zaprezentowania się, staną się prawdziwą ozdobą Państwa imprezy. Natomiast nasi Tancerze to przystojni, szarmanccy panowie, wykazujący się najwyższą kulturą osobistą. Ich umiejętności taneczne oraz dobrze zbudowane, wysportowane ciała sprawią, że niejedno damskie serce zacznie bić szybciej. W naszej ofercie pokazowej posiadamy występy solowe, parowe, jak i grupowe, połączone w bloki taneczne o różnym charakterze i tematyce.
• TAŃCZĄCE HOSTESSY, FORDANCERKI, ANIMATORKI
Tańczące Hostessy Dancing Models sprawią, że parkiet na Państwa imprezie nigdy nie będzie pusty. Ich entuzjazm i zamiłowanie do tańca udzieli się wszystkim obecnym gościom. Zaś ich kunszt taneczny i nienaganna aparycja ucieszy oko nawet najbardziej wymagającego widza.
• POZOSTAŁE FORMY TANECZNE
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, agencja Dancing Models poprzez współpracę z różnymi formacjami tanecznymi wzbogaciła swoją ofertę również o inne formy taneczne, takie jak:
o Taniec Towarzyski: Tańce Standardowe, Tańce Latynoamerykańskie i inne
o Taniec Hip Hop, New Style, Dance Hall, Modern Jazz, Taniec Nowoczesny
o Taniec Belly Dance, Bollywood Dance
o Pokazy akrobatyczne

• HOSTING, MODELING
Posiadamy bazę Modelek i Modeli, Hostess i Hostów do akcji reklamowych, obsługi eventów, pokazów mody, sesji zdjęciowych. Są to osoby specjalnie wyselekcjonowane, mające doświadczenie w branży poparte bogatym portfolio.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zdajemy sobie sprawę, że nie sposób w jednej ofercie pomieścić wszystkiego co zawierają w sobie słowa TANIEC i MODELING, dlatego jeżeli coś pominęliśmy, to nie znaczy, że nie jesteśmy w stanie temu sprostać. Dlatego też jeżeli macie Państwo jakiś pomysł – my go jeszcze wzbogacimy naszą kreatywnością, zaś profesjonalne jego wykonanie sprawi, że w efekcie finalnym uzyskamy w pełni perfekcyjny produkt.
Państwa sukces jest naszym sukcesem !
Zapraszamy do współpracy !


https://www.facebook.com/DancingModelsOfficial/

Najlepsze wydarzenia

Organizujemy najlepsze imprezy dobierając najciekawsze miejsce i interesujące atrakcje, dzięki czemu Państwa impreza zostanie w pamięci Państwa gości na długo.

Wiele atrakcji

Oferujemy szeroką gamę atrakcji od pokazów barmańskie, magików, czy tancerzy, po warsztaty kulinarne i występy najpopularniejszych gwiazd Polskiej estrady.

Najlepszy zespół

Pracujemy w najlepszym zespole ludzi, którzy łączą pasję z pracą. Wszyscy nasi współpracownicy mają wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez, zabawianiu gości, tych najmłodszych, jak i dorosłych.