Copyright 2018 - Najlepiej zorganizowana impreza pod słońcem

Pomysł

Pomysł na event

Tworzymy wydarzenie od początku do końca wnikliwie analizując zapotrzebowanie klienta

Burza mózgów

Burza mózgów

Każdy pomysł bierzemy pod uwagę, ale wybieramy tylko najlepszy dla naszego klienta

Realizacja

Realizacja

Dzięki pasji z jaką pracuje nasz zespół zawsze osiągamy zamierzony cel

Dzięki grupie utalentowanych cyrkowców rozbawisz nie tylko tych najmłodszych, ale też zaimponujesz dorosłym sztuczkami, które zawsze budziły ogromne zainteresowanie wśród oglądających. Współpracujemy zarówno z pojedyńczymi osobami, jak i grupami cyrkowców, którzy oferują szeroki wachlarz tricków, pokazów i magicznych sztuczek, które niejedna osobę wprawią w osłupienie.

Dzięki świetnej oprawie muzycznej bedziecie mogli sie Państwo bawić przez wiele godzin. Rodzaj muzyki dostosujemy do preferencji zarówno Państwa jak i Państwa gości.


Współpracujemy z takimi osobami jak

CAYRA z zespołem Groovebusterz

Cieszący się ogromna sławą zespół E-maill

Paweł Mosiolek

Dwie urocze, pełne wdzięku dziewczyny z Sensual umila państwu czas i będą zachwycać swoim pięknym głosem oraz wyglądem.

W naszym repertuarze znajdziecie Państwo również saksofonistę, który umili czas Państwa gościom w przerwach na posiłek, lub w wybranych przez Państwa chwilach.

Grupa taneczna Dancing models umili Państwu czas i zachwyci państwa swoim układem choreograficznym...

Informacje ogólne

Szanowni Państwo !
Mam zaszczyt zaprosić Państwa do współpracy z moją agencją Dancing Models.
Mimo iż działamy na rynku od niedawna, to dzięki osobom, które współtworzą Dancing Models mamy już bardzo duże doświadczenie, gdyż każda z osób, z którą współpracujemy ma na swoim koncie spory dorobek i wiele sukcesów. Dzięki doświadczeniu naszych tancerzy i tancerek, jak również modeli i modelek - wiemy jakie błędy popełniała nasza konkurencja i staramy się ich uniknąć.
Nasza praca to nasza pasja, a Państwa sukces jest naszym sukcesem, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem, starając się sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagającego Klienta.
Nasza agencja to grupa kreatywnych osób z profesjonalnym podejściem do swojej pracy.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno TANCERZY i TANCERKI jak również ZESPOŁY oraz DJi.

Cayra

Jedna z popularniejszych wokalistek muzyki DANCE Cayra umili Państwu czas swoją muzyką nie tylko do słuchania, ale też do tańczenia. Niesamowity występ zespołu Groovebusterz zrobi wrażenie na Państwa gościach i zapewni ten wieczór niezapomnianym.

­W naszej bazie znajdziecie Państwo szeroką ofertę osób zawodowo zajmujących się organizacją, prowadzeniem imprez zarówno firmowych jak i okolicznościowych.
Oferujemy współpracę z najlepszymi sprawdzonymi animatorami, pięknymi pełnymi wdzięku hostessami oraz przystojnymi hostami, polecimy sprawdzonych konferansjerów, którzy w profesjonalny sposób poprowadzą imprezę.

Utrzymujemy stały kontakt z naszymi partnerami, dzięki czemu możemy Państwu zaproponować najniższe ceny, oferując sprawdzone usługi. Cenimy sobie rzetelność, terminowość.

 

 

 

 

Zespół E-maill to jeden z popularniejszych zespołów DISCO Polo. Dwóch Panów Claudio i gino umila wieczór Panstwa gościom dajac niesamowity pokaz muzyki znanej i lubianej zarówno przez młodzież jak i starszych słuchaczy muzyki disco-polo.

Zobacz teledysk... E-maill - Ciebie chcę

 

Kim jesteśmy?
Nasza firma prowadzi kompleksową organizacje i obsługę eventów dla firm, urzędów, oraz osób prywatnych. W naszym teamie pracują ludzie, którzy łączą pracę z pasją, mają ogromne wieloletnie doświadczenie i chętnie podejmują nowe wyzwania. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, wiemy jak od początku zaplanować i stworzyć udana imprezę, czy akcje marketingową. W trakcie tworzenia projektów jesteśmy w stałym kontakcie ze zleceniodawcą, dzięki osiągamy 100% zadowolenia naszych klientów.

Jak działamy?


Pomysł > Burza mózgów > Propozycja > Realizacja

- Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.
- W ciągu ofertę w 24h jesteśmy w stanie szczegółowo przedstawić ofertę uwzględniając miejsce, atrakcje oraz ilość osób potrzebnych do obsługi eventu.
- Naradzamy się wykorzystując maksymalną ilość możliwości w najlepszych cenach
- Przedstawiamy nasz pomysł klientowi i nanosimy zmiany w zależności od oczekiwań klienta.
- Po zatwierdzeniu naszego pomyslu i akceptacji kosztów przechodzimy do realizacji.
- w tkacie całego wydarzenia dbamy o to, aby zlecenie zostało zrealizowane zgodnie z umową i oczekiwaniami klienta.

 

Dwie piękne kobiety umilą Panstwu czas swoją muzyką w rytmie Disco-polo nie tylko podczas pokazu, ale również dotrzymają państwu kroku na parkiecie. Muzyka kreowana przez zespół Sensual jest doskonałym uzupełnieniem zarówno imprez tanecznych, jak i efektowny pokaz pięknych kobiet ze zmysłowym głosem.

Pokaz barmański to świetna alternatywa na imprezy dla dorosłych. Dzięki znakomitym efektownym sztuczkom najlepsi barmani umilą Państwu czas swoimi trickami i umiejętnościami barmańskimi oraz przygotują najlepsze drinki.

Najlepsze wydarzenia

Organizujemy najlepsze imprezy dobierając najciekawsze miejsce i interesujące atrakcje, dzięki czemu Państwa impreza zostanie w pamięci Państwa gości na długo.

Wiele atrakcji

Oferujemy szeroką gamę atrakcji od pokazów barmańskie, magików, czy tancerzy, po warsztaty kulinarne i występy najpopularniejszych gwiazd Polskiej estrady.

Najlepszy zespół

Pracujemy w najlepszym zespole ludzi, którzy łączą pasję z pracą. Wszyscy nasi współpracownicy mają wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez, zabawianiu gości, tych najmłodszych, jak i dorosłych.