Copyright 2018 - Najlepiej zorganizowana impreza pod słońcem

Pomysł

Pomysł na event

Tworzymy wydarzenie od początku do końca wnikliwie analizując zapotrzebowanie klienta

Burza mózgów

Burza mózgów

Każdy pomysł bierzemy pod uwagę, ale wybieramy tylko najlepszy dla naszego klienta

Realizacja

Realizacja

Dzięki pasji z jaką pracuje nasz zespół zawsze osiągamy zamierzony cel

Zajmujemy się kompleksowym wspieraniem produkcji filmowych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy dla Państwa bardzo korzystna ofertę, dzięki której, organizacja planu filmowego będzie nie tylko łatwa, ale zapewni Państwu kompleksową obsługę i fachową pomoc w trakcie realizacji zdjęć.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo lokacje filmowe, wraz z dokładną specyfikacją, dostęp do samochodów osobowych, specjalistycznych czy sprzętu audio/video do realizacji nagrań tj.: kamery, aparaty mikroport.
Zapewniamy też dodatkowe usługi pomocne w realizacji nagrań tj, oświetlenie, łączność, czy ochronę planu filmowego.

Mamy do wynajęcia bazę mieszkań na terenie kraju, gdzie zapewniamy komfort pracy, oraz dogodne warunki najmu lokalu z dokładną specyfikacją.

Zapewniamy samochody specjalistyczne w 100% wyposażone w nieodzowne atrybuty tych pojazdów tj.: sygnały świetlne, dźwiękowe, oznaczenia oraz zgodne kolorystycznie zgodnie z panującymi ustaleniami.

Najlepsze wydarzenia

Organizujemy najlepsze imprezy dobierając najciekawsze miejsce i interesujące atrakcje, dzięki czemu Państwa impreza zostanie w pamięci Państwa gości na długo.

Wiele atrakcji

Oferujemy szeroką gamę atrakcji od pokazów barmańskie, magików, czy tancerzy, po warsztaty kulinarne i występy najpopularniejszych gwiazd Polskiej estrady.

Najlepszy zespół

Pracujemy w najlepszym zespole ludzi, którzy łączą pasję z pracą. Wszyscy nasi współpracownicy mają wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez, zabawianiu gości, tych najmłodszych, jak i dorosłych.