Copyright 2018 - Najlepiej zorganizowana impreza pod słońcem

Pomysł

Pomysł na event

Tworzymy wydarzenie od początku do końca wnikliwie analizując zapotrzebowanie klienta

Burza mózgów

Burza mózgów

Każdy pomysł bierzemy pod uwagę, ale wybieramy tylko najlepszy dla naszego klienta

Realizacja

Realizacja

Dzięki pasji z jaką pracuje nasz zespół zawsze osiągamy zamierzony cel

Archery Tag lub Arrow Tag, to świeża gra zręcznościowa, podbijająca światowe rynki. Dostępna już w kilkudziesięciu krajach na całym świecie!

Jej wciągający i widowiskowy charakter sprawia, że niemal z prędkością światła powstają nowe placówki oferujące możliwość gry w Archery tag. Dzięki odpowiednio zabezpieczonym strzałom, z miekką piankową końcówką, gra jest w pełni bezpieczna. Mniejsza siła uderzenia oraz większa powierzchnia pocisku (porównując do paintballa) czyni trafienie mało bolesne i nie powoduje siniaków.  Dodatkowo, strzały nie barwią, więc nie jest wymagany specjalny strój ani zabezpieczenie terenu (siatka).

Optymalna liczba uczestników podczas jednej rozgrywki to 12 osób.  Zawodnicy ustawiają się po przeciwnych stronach boiska, rozdzielonego strefą bezpieczeństwa.  Celem zawodników jest wyeliminowanie wszystkich przeciwników poprzez trafienie ich, lub wybicie wszystkich krążków z tarczy przeciwnika. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami, skontaktuj się z nami!

http://gungan.pl/rental/archery/

Najlepsze wydarzenia

Organizujemy najlepsze imprezy dobierając najciekawsze miejsce i interesujące atrakcje, dzięki czemu Państwa impreza zostanie w pamięci Państwa gości na długo.

Wiele atrakcji

Oferujemy szeroką gamę atrakcji od pokazów barmańskie, magików, czy tancerzy, po warsztaty kulinarne i występy najpopularniejszych gwiazd Polskiej estrady.

Najlepszy zespół

Pracujemy w najlepszym zespole ludzi, którzy łączą pasję z pracą. Wszyscy nasi współpracownicy mają wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez, zabawianiu gości, tych najmłodszych, jak i dorosłych.