Copyright 2018 - Najlepiej zorganizowana impreza pod słońcem

Pomysł

Pomysł na event

Tworzymy wydarzenie od początku do końca wnikliwie analizując zapotrzebowanie klienta

Burza mózgów

Burza mózgów

Każdy pomysł bierzemy pod uwagę, ale wybieramy tylko najlepszy dla naszego klienta

Realizacja

Realizacja

Dzięki pasji z jaką pracuje nasz zespół zawsze osiągamy zamierzony cel

Archery Tag lub Arrow Tag, to świeża gra zręcznościowa, podbijająca światowe rynki. Dostępna już w kilkudziesięciu krajach na całym świecie!

Jej wciągający i widowiskowy charakter sprawia, że niemal z prędkością światła powstają nowe placówki oferujące możliwość gry w Archery tag. Dzięki odpowiednio zabezpieczonym strzałom, z miekką piankową końcówką, gra jest w pełni bezpieczna. Mniejsza siła uderzenia oraz większa powierzchnia pocisku (porównując do paintballa) czyni trafienie mało bolesne i nie powoduje siniaków.  Dodatkowo, strzały nie barwią, więc nie jest wymagany specjalny strój ani zabezpieczenie terenu (siatka).

Optymalna liczba uczestników podczas jednej rozgrywki to 12 osób.  Zawodnicy ustawiają się po przeciwnych stronach boiska, rozdzielonego strefą bezpieczeństwa.  Celem zawodników jest wyeliminowanie wszystkich przeciwników poprzez trafienie ich, lub wybicie wszystkich krążków z tarczy przeciwnika. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami, skontaktuj się z nami!

http://gungan.pl/rental/archery/

REWIA "CARNIVAL STARS" - SAMBA SHOW & MORE!

Międzynarodowa rewia taneczna, która od lat zachwyca polską publiczność m.in. spektakularnymi pokazami samby brazylijskiej.
Nasze egzotyczne tancerki samby od 2008 roku współtworzą spektakle teatru "Buffo" - "Hity Buffo" i "Wieczór Latynoski".
Jesteśmy półfinalistkami "Got To Dance" TV Polsat - jako jedyna rewia samby w historii programu.
Naszą specjalnością są pokazy samby brazylijskiej, ale mamy Państwu do zaoferowania znacznie więcej..

Nie ma jednoznacznych informacji odnośnie miejsca w którym po raz pierwszy pojawiła się ta niesamowita odmiana piłki nożnej. Wiadomo za to, że kluczową rolę w popularyzacji Bubble Football-u, odegrali Norwegowie. To oni w 2012 roku, zaprezentowali Bubble-Football w znanym telewizyjnym show, jako antidotum dla wszystkich narzekających, na bezkontaktowość zwykłej piłki nożnej. W ten oto sposób, „fala zderzeń”, dotarła m.in do reszty krajów skandynawskich, Wielkiej Brytanii, Niemiec, no i nareszcie… DO POLSKI

http://crashball.pl/

Disc golf, to młodszy brat elitarnego golfa. Zamiast kijka golfowego oraz piłeczek, dostajemy latające dyski, którymi celujemy do łańcuchowych koszy.  Naszym celem jest zaliczenie wszystkich koszów, w jak najmniejszej liczbie rzutów. 

Dostępne są zarówno drużynowe jak i indywidualne tryby gry. 

UWAGA! Gra potrafi mocno wciągnąć :)

http://gungan.pl/rental/disc-golf/

Football Darts,  czyli oryginalna odsłona Darta! Zastąpiliśmy małą tarczę wieszaną na ścianie monumentalną, wolnostojącą dmuchaną tarczą pokrytą rzepem. Zamiast rzutek są piłki, której przyklejają się do tarczy.

Wciągająca gra celnośniowa, stworzona z myślą o uczestnikach imprez i pikników firmowych oraz parkach rozrywki. Wiek i płeć nie ma znaczenia - każdy znajdzie swój sposób na trafienie w tarczę :)

http://gungan.pl/rental/football-darts-foot-dart/

Najlepsze wydarzenia

Organizujemy najlepsze imprezy dobierając najciekawsze miejsce i interesujące atrakcje, dzięki czemu Państwa impreza zostanie w pamięci Państwa gości na długo.

Wiele atrakcji

Oferujemy szeroką gamę atrakcji od pokazów barmańskie, magików, czy tancerzy, po warsztaty kulinarne i występy najpopularniejszych gwiazd Polskiej estrady.

Najlepszy zespół

Pracujemy w najlepszym zespole ludzi, którzy łączą pasję z pracą. Wszyscy nasi współpracownicy mają wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez, zabawianiu gości, tych najmłodszych, jak i dorosłych.